Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o takim spawnie na serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oceńcie mój spawn, który pojawi się na moim serwerze. Napiszcie co dodać, poprawić itp. ;)

Screeny:

 

 

Spawn od góry:

110goic.png

 

 

 

 

dolny przedział, sam spawn:

2w6e70w.png

 

 

 

 

Smoki :D :

nzmuzb.png

 

 

 

 

Sam dolny przedział:

33b0hl4.png

 

 

 

 

Przedział I - teleporty:

33ou0jl.png

 

 

 

 

Przedział II - Sklep serwerowy:

2h4gkgp.png

 

 

 

 

Przedział III - Regulamin, Rangi VIP, SVIP, Administracja:

2ic7kom.png

 

 

Piszcie co sądzicie o tym spawnie. Jak chcecie to zapodam jeszcze więcej zdjęć. Z góry dzięki.

Niektóre informacje (np. drop z kamienia, ekipa) są rozpisane pod komendami (/drop, /ekipa), a inne (np. jak zająć własną działkę) na tabliczkach. To dobry pomysł? Czy zrobić wszystko jednym sposobem? Ale chyba zostawię tak jak jest ;)

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Wyłącz sobie shadery, i wtedy zobacz jak to będzie wyglądało :/ a nie każdy ma shadery a jak ma to nie lubi na nich grać :/, nie wem może i ciekawy spawn ;)

Opublikowano

Wyłącz sobie shadery, i wtedy zobacz jak to będzie wyglądało :/ a nie każdy ma shadery a jak ma to nie lubi na nich grać :/, nie wem może i ciekawy spawn ;)

Zgadzam sie , lepiej ocenic jak to wygląda bez shaderów ponieważ mało ludzi na nich gra i nie każdy uzyska taki efekt jak na screenach.

Opublikowano

Bez shaderów wygląda również fenomenalnie ;). Przynajmniej na mój gust. Czyli spawn ładny? Nic nie trzeba zmieniać, poprawiać? Mam jeszcze jedno pytanie:

 

 

Czy mogę tu zrobić "lobby" do odpowiednich Mini-Gier? (MobArena, Spleef, Parkour itp.)2qi1mwy.png

i:

2wf0g7q.png

 

 

A tu macie zdjęcia bez shaderów:

 

 

1248nds.png

 

 

 

 

o5q047.png

 

 

 

 

11c9p9x.png

 

 

Liczę na pozytywne opinie :D

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Naprawdę ładny, lecz za duży, będzie to obciążało serwer, przez co gracze będą mieli lagi.

Opublikowano

No do użytkownika, który twierdzi, że plagiat to gratulacje.. Widziałem ten spawn i na jego podstawie zrobiłem własny -.- A Texture Pack to ChromaHills.

"trochę przebudowany" = zbudowany inaczej niż tam w "oryginale" ;).

Dzięki ziomy na pochwały. xD

A co z tymi lobby do mini gier? Mogę je zrobić na zdjęciach w wcześniejszym poście?

Niektóre informacje (np. drop z kamienia, ekipa) są rozpisane pod komendami (/drop, /ekipa), a inne (np. jak zająć własną działkę) na tabliczkach. To dobry pomysł? Czy zrobić wszystko jednym sposobem? Ale chyba zostawię tak jak jest

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Mi się nie podoba ponieważ jest za duży (zależy ile slotów ma serwer to też jest ważne) i jest w nim za dużo komplikowanych rzeczy.

Spawn powinien być prosty w 100% nie jakiś przesadzony wiem z własnego doświadczenia.

LUBIĘ CHODZIĆ PO TRAWCE :D

Opublikowano

Nic nie było robione WorldEditem.. Chociażby same podłogi, użyłem tych samych klocków ale z innym rozmieszczeniem. Symetryczne jest bo ja mam znaną dla niektórych chorobę symetryczności ;). Jak coś jest niesymetryczne to mnie to denerwuje i aż patrzeć nie idzie. Spawn jest pierwszą rzeczą, która gracz zobaczy po wejściu na serwer, nie powinna być ona mała, prosta tylko ładna (niekonieczne duża, ale ja lubię takie budowle) i atrakcyjna. Spawn pasuje na wszystkie rodzaje serwerów, gdybym go ciut przerobił grałoby też na Survival ;). Czekam na dalsze opinie. Tylko nie piszcie już: za duże/małe , symetryczne/niesymetryczne.. Chodzi mi o ogólny wygląd i prezentację

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

@up fajny nick xD

EDIT:

Dodałem wyjścia na górną część spawnu. Schody przechodziły przez sklep więc dodałem tam małą ścianę. Ładnie jest cały czas? Czy może wrócić do stanu przed zbudowaniem wyjść?

Oto nowe screeny:

 

 

2lnwp1.png

 

 

 

 

1gg8iu.png

 

 

Piszcie co o tym sądzicie (głównie o nowym wyglądzie sklepu bo przez tą ściankę się waham.. Mam kopię zanim budowałem te schody na górę, przywrócić ją czy zostawić schody?

a może po prostu dodać teleporty nie byłoby tych schodów.. Co myślicie?

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Czyli nie usuwać tych schodów? A ta ścianka w sklepie nie jest aż taka drażniąca? Dzięki za pochwały ;3. 

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

Moje shadery to GLSL Shaders OF + Sonic Ether's Unbelievable Shaders 10.1 Preview 1 ;)

Dobra schody zostawiam. Coś się wymyśli xD. Poprawiłem parę błędów i teraz jest symetria w 100% :D.

Piszcie co sądzicie o spawnie dalej ;). Nie mam pomysłu, co by można było jeszcze dodać. Pomóżcie :D

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

No właśnie nie wiem co.. Myślałem, żeby dodać coś na ten górny poziom. Ten cały pusty, do którego zrobiłem przejście. Są tam na razie tylko lobby do mini gier.. A tak to pusto ;/

Macie pomysły?

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Opublikowano

tylko ze jak cos wstawiasz na serwer publiczny no to zrub swoje e nie jak podal GosteczekV

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Cofnij się do postu w którym odpowiadałem na jego mądry komentarz. Powtarzać się nie będę.

EDIT: "zrub"?

Do zamknięcia. Już wymyśliłem co dodam :D

Zbieracz warnów - Przetestowany w boju.

To co panowie. Kiedy warn za oczojebą sygnaturę? :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...